Magazín bydlení

Reklama: Prohlédněte si projekty nových bytů na Praze 4. Praktický průvodce http://bytypraha4.eu. | Inspirace pro vaše bydlení na http://bedroom.cz/

tien

Jak si vlastně vybrat ideální jídelní židle?

Kuchyně je důležitou součástí každé domácnosti. Někdy je malá, že ji v bytě skoro přehlédnete, jindy dostanete prostor i třiceti metrů čtverečních a můžete naplno rozvinout své kulinářské umění. Jde samozřejmě nejen o to, kde budete vařit, ale samozřejmě také, kde vlastně budete jíst.

Interiér

bytyolomouc.eu_02 tien

S rekonstrukcí bytu začněte od podlahy

Když se vám podaří z nabídky bytů v Olomouci vybrat ten pravý, který vám bude vyhovovat lokalitou, velikostí i dispozicemi, ještě nemusíte mít vyhráno. Je také možné, že vám nebude vyhovovat vybavení jednotlivých bytů. Každý z nás se cítí doma tam, kde je interiér vybaven přesně podle vašich představ.

Rekonstrukce

5_454x340 tien

Pronájem kanceláře vám může usnadnit život

Ač se to na první pohled zdá nesmyslné je tomu opravdu tak. Pronájem kancelářského prostoru vám může v mnoha ohledech ušetřit spoustu času.
Kancelářské prostory mají většinou strategickou polohu, jsou moderně a nadstandardně vybavené a navíc nabízí řadu podpůrných služeb, které vám ulehčí život.

etniq tien

Šéfkuchař radí: Správně si uspořádejte kuchyni!

Správná hospodyně tráví v kuchyni většinu svého volného času, což je hlavní důvod, proč by měla být kuchyňská linka uspořádána funkčně a pohodlně. Zvolíte-li správné uspořádání jednotlivých kuchyňských zón, usnadníte si práci a vaření pro vás bude jedna radost.

Interiér

pronajem-bytu-praha tien

Pronájem bytu v Praze

Praha je velkoměsto se všemi klady a chybami rozsáhlých a přeplněných aglomerací. Kdo se odhodlá žít v takovém místě, měl by znát všechny výhody a nevýhody života. Na jednu stranu se v Praze lépe shání práce a dostává vyšší plat a na stranu druhou je větší konkurence a ceny mohou být velice nadhodnocené.

Byt

Byty-Praha-9-rezidenčního-projektu-v-Dolních-Počernicích-600x425 tien

Novostavby v Praze

Sháníte moderní bydlení v hlavním městě? Zajímáte novostavby Praha 7? Chcete se dozvědět více o nejnovějších projektech? Nové byty Praha 4 nabízejí moderní komfortní bydlení projektu Zahrady Opatov. Jde o novostavbu jednoho bytového domu se 182 bytovými jednotkami mezi ulicemi Chilská a Hviezdoslavova v příjemné vzdálenosti asi 5 minut od stanice metra C Opatov.

Byt

cena-plynu tien

Jak získat nejlevnější energie na trhu

Využijte toho, že máte možnost volby a získejte nejlevnější energii na trhu. Kromě ceny, dbejte i na to, aby Vám dodavatel zaručil kompletní servis, a Vy jste se již nemuseli o nic starat. Změnit dodavatele může každý, neboť je tento systém absolutně liberalizovaný a nezabere Vám to mnoho času. Všechny formality za Vás vyřídí naši specialisté.

Finance, peníze, půjčky

Test realitních serverů zaměřených na byty Pardubice tien

Test realitních serverů zaměřených na byty Pardubice

Vlastníte byt v Pardubicích? Chystáte se jej pronajmout? Hledáte pronájem? Nevíte, kde vyvěsit svůj inzerát? Přečtěte si náš test nejlepších realitních portálů pro snadnou a levnou inzerci nemovitostí zaměřený na „byty Pardubice“.
 

1. Portál BytyPardubice.eu
 
Portál BytyPardubice.eu obsadil u klíčového slova „byty Pardubice“ 2.

BytReality

Jak na pronájem bytu bez provize tien

Jak na pronájem bytu bez provize

Potřebujete pronajmout byt? Chcete se vyhnout provizi realitní kanceláři? Zaujaly vás byty k pronájmu bez provize? Chcete se dozvědět, jak realizovat pronájem bytu bez realitky? Vlastníte byty Olomouc? Potřebujete je pronajmout? V dnešní době je to naštěstí poměrně snadné. Stačí využít nezměrné možnosti internetu.

Byt

NNZ_vizualizace_5 tien

Nové komerční prostory a byty v Praze

Sháníte kvalitní komerční prostory v Praze? Zajímáte se o pražské novostavby? Hledáte kvalitní a komfortní bydlení v hlavním městě?
Sháníte nové nebytové prostory v Praze? Projekt Harfa Park v pražských Vysočanech nabízí nové komerční prostory Praha v podobě 7 nebytových jednotek.

Byt

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce