Exteriér a zahrada

montovane-haly-MOBIDOCK-CZ-01 tien

Moderní montované haly

montované haly MOBIDOCK.CZ
V současné době se setkáváme s nejrůznější podobou zastřešení objektů v podobě montovaných hal. Jde o velmi populární, kvalitní a výhodné řešení pro všechny, kdo potřebuje rychlé a poměrně levné zastřešení. Montované haly tedy představují variabilní stavbu, která nám doslova vytrhne trn z paty.

Exteriér a zahrada

tien

Správná krycí plachta na bazén pro každý tvar a rozměr

Máte rádi váš zahradní bazén? Chcete ho řádně zakrýt a chránit tak před nečistotami zvenku a děti a domácí mazlíčky zase před nečekanými pády do vody? Ano? Pak jste tady na správném místě.
Krycí plachty na bazén od naší firmy tvoří většinu portfolia našich výrobků a zajišťujeme jejich dodání přesně podle přání a požadavků klienta.

Exteriér a zahrada

tien

Sauna jako skvělý způsob pro realaxaci

Již dlouho je známo, že lidé chodí do sauny nejen pro potěšení, ale i pro léčebné účely. Otevřenými póry pod vlivem páry a horkého vzduchu se tělo očistí od škodlivých látek. Finská sauna má dlouholetou tradici a je jednou z nejoblíbenějších. Finové se dožívají vysokého věku a mohou se pochlubit také svým pevným zdravím.

Exteriér a zahrada

Bimetalové pilové pásy tien

Bimetalové pilové pásy: výroba a využití pilových pásů

Bimetalové pilové pásy se dnes zcela běžně využívají ve strojních pásových pilách, tedy zařízeních, která slouží ke zpracování kovů a případně i dalších tvrdých materiálů. Pásové pily jsou stroji, které provádějí hladké řezy.

Exteriér a zahrada

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce