Interiér

04-POKLÁDKA-PODLAH-PRAHA tien

Jak dobře položit vinylovou podlahu s profesionály

Pokud máme v plánu renovovat dům nebo byt, určitě nesmíme zapomenout na podlahu. Nebudeme přece mít novou kuchyň a ponecháme starou podlahu, která pamatuje mládí naší babičky. Dnešní trh nabízí mnoho možností, které nabízejí nejen kvalitní materiál, ale rovněž mnoho profesionálních firem, které nabízejí tyto služby.

Interiér

tien

Malování interiéru s firmou Malířství Praha Jan Kašpar

Pokud chcete rychlou a poměrně levnou inovaci vzhledu vašeho bytu, nejjednodušším způsobem je malování. Aby se malování povedlo a samotná místnost získala dokonalý a čistý vzhled, práce musím být dokonale a kvalitně provedena.

Interiér

tien

Jak si vlastně vybrat ideální jídelní židle?

Kuchyně je důležitou součástí každé domácnosti. Někdy je malá, že ji v bytě skoro přehlédnete, jindy dostanete prostor i třiceti metrů čtverečních a můžete naplno rozvinout své kulinářské umění. Jde samozřejmě nejen o to, kde budete vařit, ale samozřejmě také, kde vlastně budete jíst.

Interiér

etniq tien

Šéfkuchař radí: Správně si uspořádejte kuchyni!

Správná hospodyně tráví v kuchyni většinu svého volného času, což je hlavní důvod, proč by měla být kuchyňská linka uspořádána funkčně a pohodlně. Zvolíte-li správné uspořádání jednotlivých kuchyňských zón, usnadníte si práci a vaření pro vás bude jedna radost.

Interiér

bydleni-6 tien

Praktické dekorace do kuchyně

Bydlení může být nejen nezbytnou potřebou, ale také zábavou a tím stimulem, který nám dodá každodenně radost i uvolnění. Stačí si jen vhodně uzpůsobit prostory a hned si už užíváme relaxace i pohodlí, které nám může leckdo závidět. Obzvláště je to patrné v kuchyni, kde je důležitá především praktičnost, která jde však dobře skloubit i s krásou.

Interiér

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce