Reality

Test realitních serverů zaměřených na byty Pardubice tien

Test realitních serverů zaměřených na byty Pardubice

Vlastníte byt v Pardubicích? Chystáte se jej pronajmout? Hledáte pronájem? Nevíte, kde vyvěsit svůj inzerát? Přečtěte si náš test nejlepších realitních portálů pro snadnou a levnou inzerci nemovitostí zaměřený na „byty Pardubice“.
 

1. Portál BytyPardubice.eu
 
Portál BytyPardubice.eu obsadil u klíčového slova „byty Pardubice“ 2.

BytReality

Bezpečný prodej nemovitosti tien

Bezpečný prodej nemovitosti

K napsání tohoto článku mě přivedlo poznání, že v Čechách se problematikou možných bezpečnostních rizik při prodeji domu či bytu nikdo dosud hlouběji nevěnoval. Vzhledem ke stále vysokou míru kriminality a objem prodávaných staveb je toto téma ale zřejmě aktuálnější, než by se na první pohled zdálo.

Finance, peníze, půjčky, Reality

Výběr lokality tien

Výběr lokality

Jakkoliv to zní zvláštně, místo kde bydlíme ovlivňuje náš životní styl. Lokalita ve které chceme žít se svou rodinou totiž přímo ovlivňuje sociální kontakty které si naše rodina buduje. Ve zkratce se pokusíme nastínit několik tipů k zamyšlení zda lokalita o níž uvažujete je skutečně ta pravá s ohledem na vaše potřeby.

Reality

Jak si vybrat realitního makléře tien

Jak si vybrat realitního makléře

Výběr kvalitního realitního zprostředkovatele je klíčovým momentem koupě nebo prodeje nemovitosti z pohledu zájemce. Otázka výběru vhodného prostředníka vyvstane zejména prodávajícímu. Kupující se obvykle spokojí s realitní kanceláří, která nemovitost nabízí.

Reality

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce