Malování interiéru s firmou Malířství Praha Jan Kašpar

Pokud chcete rychlou a poměrně levnou inovaci vzhledu vašeho bytu, nejjednodušším způsobem je malování. Aby se malování povedlo a samotná místnost získala dokonalý a čistý vzhled, práce musím být dokonale a kvalitně provedena.

Správná příprava

Musíme připravit místnosti pro malování tak, aby nám nic nepřekáželo, nebo abychom nic nepokapali barvou, která má tendenci stékat a odkapávat. Vše je třeba tedy zakrytovat a to platí i pro podlahu. Další fází přípravy malování je odstranění nedostatků na stěnách, které budeme malovat. Musíme odstranit starou malbu, nerovnosti, dolíky nebo dokonce díry po skobičkách, na kterých byly obrazy. Stěnu bychom ale také měli napetrovat, abychom získali sjednocení savosti, zpevnění a zvýšení přilnavosti povrchu.

Malování bytu

Každý majitel bytu nebo domu chce, aby jeho dům byl co možná nejpohodlnější a nejhezčí. Pokud se rozhodneme provést opravy nebo třeba i malování, můžeme s potěšením říci, že malování stěn našeho interiéru nám díky rozmanitosti moderních barev pomůže radikálně změnit vzhled bytu. Možná bude příprava stěn na malování trvat déle a bude vyžadovat více úsilí než příprava na lepení tapet. Ale výsledek pak určitě bude stát za to a dostaneme tak krásný moderní interiér.

Malování svépomocí nebo s profesionální malířskou firmou

Důležitým rozhodnutím je také to, jak si samotnou realizaci představujeme. Máme na výběr. Pokud bychom chtěli vymalovat svůj byt svépomocí, můžeme se do toho pustit klidně sami, ale musíme být na to dobře připraveni. Naopak malování s profesionální malířskou firmou bude pro nás poměrně snadným a jednoduchým řešením bez námahy a stresu. Malíři mají k dispozici moderní náčiní a mají také mnohaleté zkušenosti, které využívají v praxi. Mohou nám také poradit, jaké barvy jsou vhodné do našeho interiéru a jaké odstíny by byly nejlepší.Celá práce malířů tak může dokonale proměnit náš interiér a my si pak večer můžeme v klidu vypít šálek horké kávy v novém.

Jak vymalovat dětský pokoj

Ve snaze vytvořit stylový a dokonalý interiér, dospělí často zapomínají na děti a jejich přání, například o tom, jakými barvami by chtěli mít vymalovaný pokoj. pro inspiraci se můžeme podívat na internet, kde jsou realizované dětské pokoje,ale určitě bychom měli dát pozor na to, že tmavé barvy sice vypadají skvěle a stylově, ale dětské oči jen málokdy potěší. Psychologové navíc tvrdí, že barva ovlivňuje nejen náladu, ale i vývoj dětí. Proto je důležité brát v úvahu i jejich věk.

Jaké barvy děti zcela odmítají?

Černá, hnědá a šedá jsou tmavé a ponuré, používají se jen málokdy. Jakou barvou tedy vymalovat? Rozhodně by to měli být jasné barvy, jako je oranžová, žlutá, zelenkavá a dokonce červená.
Dalším kritériem pro výběr vhodné barvy pro dětský pokoj je určitě věk dítěte. Je totiž rozdíl malovat pokoj batolete nebo prvňáčka a studenta.
Prvním a nejdůležitějším pravidlem je vybrat si dobrou barvu, která bude pro dítě bezpečná. a tudíž zdravotně nezávadná. V současné době výrobci nabízejí mnoho možností, že si mnohdy ani nemůžeme vybrat. Hlavním kritériem je šetrnost k životnímu prostředí. Zpravidla to záleží na rozpouštědle. Látky s obsahem benzínu nebo terpentinu nelze použít v dětském pokoji, a proto je dobré si přečíst obal, na kterém je vše uvedeno.

 
Přečtěte si více
 

Rubrika : Interiér

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce