Moderní montované haly

montované haly MOBIDOCK.CZ

V současné době se setkáváme s nejrůznější podobou zastřešení objektů v podobě montovaných hal. Jde o velmi populární, kvalitní a výhodné řešení pro všechny, kdo potřebuje rychlé a poměrně levné zastřešení. Montované haly tedy představují variabilní stavbu, která nám doslova vytrhne trn z paty.

Co to vlastně montovaná hala je

Pokud si nedovedeme přece jen představit, co si pod pojmeme montovaná hala můžeme představit, můžeme říci, že jde o velice kvalitní ocelovou konstrukci, která je opláštěna vysoce pevnostní plachtou. Ta je zhotovena z nehořlavého, izotermického materiálu, který navíc vyniká výbornými vlastnosti proti opotřebení, mrazu, dešti i slunečním paprskům.

K čemu bychom mohli využít tyto haly

Montované haly jsou spolehlivým a rychlým řešením právě v případě, že nás tak trochu tlačí čas a my potřebujeme nutně uskladnit materiál pro naši výrobu. Rozšíření našeho podnikání je v tomto směru proveditelné a tak nemusíme přemýšlet nad tím, jak co nejdříve uskladnit nejen materiál, ale i samotný výrobek. Ovšem nejen jako skladové prostory je možné tyto haly využít. Jelikož jsou v různém provedení a v různých velikostních rozměrech, můžeme je využít i pro ustájení hospodářských zvířat, k uskladnění jejich krmiva nebo dokonce i k úschově těžké zemědělské techniky. Montované haly jsou také ale vhodné i pro zastřešení nejrůznějších sportovišť, tenisových kurtů, bazénů, jízdáren a dalších. Široké využití mají také tyto haly jako hangáry pro letadla nebo také jako zastřešení sběrných dvorů, výrobní haly pro likvidaci odpadu aj.

A co výhody

jestliže bychom měli zmínit výhody montovaných hal, jednou z prvních určitě je jejich rychlá výstavba. Oproti klasickým zděným stavbám jsou montované haly postaveny ve velmi krátkém čase a to v závislosti na velikosti haly. Můžeme si po nějakém čase také halu zmenšit nebo naopak zvětšit v případě, že nám velikost nevyhovuje. I další výhoda těchto hal je velkým tahounem. Jde o to, že pokud máme takovou halu postavenou na jednom místě a po nějakém čase zjistíme, že ji potřebujeme přemístit, je tato možnost reálná. Cenově výhodné haly jsou velmi variabilní, mají různou velikost a pokud budeme chtít, firma nám může nabídnout i kvalitní potisk na opláštění, což by mohlo sloužit i jako skvělá reklama pro naši firmu.

Údržba hal

Tyto haly se vyznačují také tím, že jsou prakticky bezúdržbové. Mohou mít samozřejmě i okna, dveře, jako doplňkové služby firmy nabízejí i osvětlení, vodoinstalaci, topení a jiné. Pokud budeme chtít tyto hal využít jako skladové prostory, nebo zkrátka potřebujeme vrata pro vjezd vysokozdvižného vozíku, můžeme si pořídit i vrata, například sekční, posuvná, dvoukřídlá a podobně. Možností je několik. Životnost hal je odhadována na 20 let na plášť a téměř 40 let na ocelovou konstrukci a celá ocelová konstrukce je samozřejmě dobře ukotvena, aby nedošlo k nějakému neštěstí.

 
Přečtěte si více
 

Rubrika : Exteriér a zahrada

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce