Nové komerční prostory a byty v Praze

Sháníte kvalitní komerční prostory v Praze? Zajímáte se o pražské novostavby? Hledáte kvalitní a komfortní bydlení v hlavním městě?
Sháníte nové nebytové prostory v Praze? Projekt Harfa Park v pražských Vysočanech nabízí nové komerční prostory Praha v podobě 7 nebytových jednotek. V okolí je rozsáhlé rezidenční centrum, kde se mohou uplatnit nové restaurace, drogerie, večerka, květinářství, cukrárna i pizzerie. Zajímáte se spíše o novostavby a nové byty? Projekt Prosek Park nabízí nové byty Prosek v klidném prostředí nedaleko centra města s plnou občanskou vybaveností. K dispozici jsou základní a střední škola, úřady, banky, obchody, zdravotnická zařízení, lékárna a další služby. Specialitou Proseka je oblíbená bovová dráha s restaurací a letní zahrádkou. Využít lze také nedaleký plavecký bazén a možnosti na tenis, squash a in-line stezky. Poblíž je stanice metra trasy C a množství zeleně, které doslova vybízí k relaxaci a odpočinku. Pokud vás zajímají také novostavby v lokalitě Praha 9, doporučujeme si prohlédnout také projekty z této lokality http://www.ziprealty.cz/pcategory/novostavby-praha-9/.
 


 

Malý háj

Projekt Malý háj nabízí nové byty v Praze v pražských Štěrboholích. Jedná se o 2. etapu developerského projektu s jedním rezidenčním domem, který plynule navazuje na stávající zástavbu. K dispozici je 110 nových bytových jednotek v provedení od 1+kk s 36 čtverečními metry až po prostorné 3+kk, které dosahují plochy až 90 metrů čtverečních. Každý byt je vybaven terasou, lodžií nebo balkonem a parkovacím místem v garážích nebo před domem. Pro obyvatele domu je připraveno hřiště a park s lavičkami. Projekt Malý háj je klidné moderní bydlení v dobré dostupnosti do centra nedaleko pravé přírody. Nedaleko se nachází oblíbené centrum Europark Štěrboholy s řadou obchodů a služeb. Jde tak o komfortní bydlení ideální pro rodiny s dětmi, seniory i jednotlivce či začínající páry.

 
Přečtěte si více
 

Rubrika : Byt Magazín bydlení

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce