Pronájem kanceláře vám může usnadnit život

Ač se to na první pohled zdá nesmyslné je tomu opravdu tak. Pronájem kancelářského prostoru vám může v mnoha ohledech ušetřit spoustu času.

Kancelářské prostory mají většinou strategickou polohu, jsou moderně a nadstandardně vybavené a navíc nabízí řadu podpůrných služeb, které vám ulehčí život.Takovéhle kancelářské prostory na mnoha místech celého světa nabízí například společnost Regus.
 


 

Nutno podotknout, že Regus je dnes jedním z největších poskytovatelů kanceláří, virtuálních služeb, obchodních salónků a zasedacích místností na světě.
 

Varianty pronájmu kancelářských prostor

Vybrat si můžete hned z několika variant. Je na vás, zda dáte přednost samostatné kanceláři nebo sdílenému prostoru. Pokud již máte zavedonou firmu, není problém pronajmout si plně vybavené velkoprostorové pracoviště s lukrativní adresou.
 
Vyberete si právě takové prostory, které budou odpovídat nejen vaší firemné filozofii, ale také vašim finančním možnostem. Slova jako nejde nebo neexistuje společnost Regus nemá ve svém slovníku a sým klientům vychází ve všech případech maximálně vstříc.
 
Problém nenastane ani tehdy, rozhodnete-li se v rámci podnikání změnit město či dokonce zemi. Regus nyní nabízí kanceláře k pronájmu v 1 800 lokalitách v 600 zemích. V České republice naleznete jedno obchodní centrum v Brně, čtyři v Praze a nové obchodní centrum také v Ostravě.
 
K pronájmu kanceláře si můžete také kdykoliv za výhodných podmínek pronajmou také obchodní salónek, jednací místnost nebo videokomunikaci pro pořádání konferenčních hovorů.
 
A čím se Regus liší od konkurenčích firem a realitních nabídek? Zejména tím, že zde platíte jen za to, co opravdu během podnikání využijete. Nikdy nic navíc.
 
Ať už potřebujete jakkoliv velký prostor na jakkoliv dlouhou dobu, Regus je připraven vám vyjít vstříc.
 

Máte otázky? Neváhejte se na nás obrátit

Zajímá vás, jak kanceláře vypadají? Co všechno vám během pronájmu bude k dispozici? Neváhejte se obrátit na jednoho z Regus poradců na telefonní číslo +420 222 191 100 a domluvte si osobní prohlídku.

 
Přečtěte si více
 

Rubrika : Magazín bydlení

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce