Test realitních serverů zaměřených na byty Pardubice

Vlastníte byt v Pardubicích? Chystáte se jej pronajmout? Hledáte pronájem? Nevíte, kde vyvěsit svůj inzerát? Přečtěte si náš test nejlepších realitních portálů pro snadnou a levnou inzerci nemovitostí zaměřený na „byty Pardubice“.

 
Test realitních serverů zaměřených na byty Pardubice
1. Portál BytyPardubice.eu
 
Portál BytyPardubice.eu obsadil u klíčového slova „byty Pardubice“ 2. místo na seznam.cz a 4. místo na google.cz. Inzerovat lze na portálu zcela bezplatně a inzerát můžete umístit i na hlavní stránku a využít bezplatné zvýhodnění pozice v některých kategoriích. Formulář pro vkládání inzerátů je velmi jednoduchý a rozhodně vám nezabere více než dvě minutky.
 


 
2. Portál Reality.iDnes.cz
Portál Reality.iDnes.cz obsadil u klíčového slova „byty Pardubice“ 2. místo na seznam.cz a 3. místo na google.cz. Inzerovat lze na portálu již od 2 Kč za jeden inzerát a po zaplacení menšího příplatku si můžete objednat i posunutí inzerátu na vyšší pozici nebo inzerci na atraktivních doménách. Vkládání inzerátu vám však zabere trochu více času.
 
3. Portál DomyByty.com
Portál DomyByty.com obsadil velmi pěkné 7. místo na seznam.cz a 8. místo na google.cz. Inzerovat lze na portálu zcela bezplatně, topování však zatím nepodporuje. Vkládání inzerátů je docela zdlouhavé a nabídka obsahující pouze několik bytů Pardubice k pronájmu také není zrovna obsáhlá.
 
4. Portál DomyBytyPozemky.cz
Portál DomyBytyPozemky.cz obsadil solidní 12. místo na seznam.cz a 9. místo na google.cz. Inzerovat zde lze naprosto bezplatně, topování však server zatím nepodporuje. Inzerování je poměrně intuitivní, formulář jednoduchý, jen schvalování nabídek může trvat i 24 hodin.
 
5. Portál Vychodo.CeskeReality.cz
Portál Vychodo.CeskeReality.cz obsadil 10. místo na seznam.cz a 2. místo na google.cz. Inzerovat sem lze také bezplatně a topování si můžete zakoupit již od 1 Kč na den. Vkládání nabídek je poněkud těžkopádnější, ale sortiment s byty Pardubice pronájem je opravdu široký.

 
Přečtěte si více
 

Rubrika : Byt Reality

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce