Vysoce kvalitní sruby na klíč? To je Honka

V posledních letech roste z více důvodů popularita srubů na klíč. Není na tom nic divného, protože pro mnoho lidí jde o vynikající a přímou cestu k vlastnímu bydlení přesně dle jejich představ. Stavba srubu na klíč skrze naši společnost je dost možná jednodušší, než si umíte představit. Nakonec, stačí nás kontaktovat a vydat se přímo za svým srubem s perfektní finské borovice.
Dům má vždycky v něčem odrážet osobnost svého majitele a u srubu na klíč to platí taktéž. Každý z nás je jedinečný a dům podle našeho návrhu bude mít své specifické kouzlo. Obvykle jde také o jedinečný životní krok, protože ho děláme jen jednou.

Tradice inspirována minulými generacemi

Dekorativní mřížky oken, prosvětlené štíty, arkýřová okna a verandy, všechno v půdorysu s pevnou symetrií. Tradiční podoba srubu vypadala přesně takhle a srub na klíč v této formě je esencí přírodního bydlení spojeného s vysokou mírou útulnosti. Je přitom dost jedno, jestli je základní kostra z kulatých či hranatých trámů, to je detail. Hlavní je, že ve všech prvcích se promítá vaše osobnost, touhy, přání, vize i cíle.

A pro dnešní dobu – sruby moderní

Srub na klíč je primárně určen k odolání všem povětrnostním podmínkám a plnění funkce domácnosti. Pak přichází na řadu čistý vzhled a vnitřní jiskra, která má být patrná i pro další generace. Když se budete pouštět do návrhu domu, myslete na své touhy, přání, vize a cíle včetně toho, jaký je životní styl a jak se denně projevuje. Stejně tak myslete na cíle a potřeby dalších členů domácnosti – pokud má ve srubu na klíč bydlet rodina. Obrovskou devizou srubových domů je jejich flexibilita a rozšiřitelnost – s vaším měnícím se životem se může měnit a adaptovat i váš domov.

Od plánu ke skutečnosti

První jednání logicky zahrnuje naše zpracování všech vašich požadavků a přání týkajících se vašeho srubu na klíč. Druhým jednáním je posouzení pozemku a jeho vhodnosti. Pak už můžeme zpracovávat podrobnosti.

Co všechno má vliv

Prvním omezujícím faktorem je bezpochyby váš rozpočet, který srubu na klíč od začátku určuje všechny mantinely. Druhým faktorem pak tvar pozemku, jeho umístění a další vlastnosti. Svažnost, kvalita zeminy, nadmořská výška – tohle všechno je třeba brát v úvahu. No a pak je tu taky časový horizont dokončení stavby a to, jak má vůbec váš srub na klíč vypadat a čemu má sloužit. Je samozřejmě rozdíl mezi víkendovou chatou a rodinným domem.
Naši lidé – tým zkušených designérů – zpracují vaše podněty, přání a připomínky přímo do struktury srubu na klíč a provedou vás každým krokem. Jsme vám k dispozici s radami i technikáliemi všeho druhu. Výsledkem bude 3D nákres – je potřeba taky pro stavební povolení – a podrobná cenová kalkulace čekající na váš souhlas.

Provedení

Jakmile nám obojí odkývnete, předáme projekt…projektantovi, který už si vezme na starosti samotnou tvorbu srubu na klíč. Ozvěte se nám a vykročte za svým ideálním bydlením ještě dneska.

 
Přečtěte si více
 

Rubrika : Reality

Poslat tuto nemovitost příteli!

Kontaktovat prodejce